Blacharstwo samochodowe to nasza specjalność. Nazywam się Piotr Wacholc, jestem certyfikowanym blacharzem samochodowym i zachęcam do zapoznania się z moją ofertą!
Bo Twój samochód jest tego wart!

Nasz warsztat blacharsko-lakierniczy specjalizuje się w usługach związanych z szeroko rozumianym blacharstwem samochodowym. Nieważne, czy zdarzyła Ci się drobna stłuczka, czy solidny wypadek, nasi pracownicy zajmą się Twoim samochodem szybko i fachowo. Oferujemy także usługi związane z renowacją i gruntownym remontem aut.

Naszą ekipę stanowią wykwalifikowani pracownicy z bogatym doświadczeniem, którzy chętnie Ci doradzą, oraz wysłuchają Twoich sugestii. Każde zlecenie poprzedzamy ekspertyzą, dzięki czemu wiesz, jaki będzie przebieg naprawy, koszt oraz czas jej trwania.

Do usług, jakie możesz u nas wykonać należą m.in.:

  • Blacharstwo powypadkowe: przez lata nasz zespół zetknął się z wieloma trudnymi przypadkami, dzięki czemu posiadamy nie tylko niezbędną wiedzę, ale przede wszystkim bogate doświadczenie. Zlecając nam naprawę, zapomnisz, że kiedykolwiek miałeś wypadek!
  • Blacharstwo odtworzeniowe: oprócz standardowych napraw, wykonujemy także skomplikowane procesy odtwarzania odkształconych części samochodów, w tym dachów oraz całej karoserii.
  • Blacharstwo remontowe: drobne wgniecenia na masce czy zarysowania Twojego wozu nie wpłyną na jego działanie, ale psują efekt wizualny. Nasz salon zajmie się wszystkimi usterkami, od niewielkich wklęśnięć, po mocne zgniecenia.
  • Blacharstwo renowacyjne: Twojemu samochodowi także przyda się od czasu do czasu lekki lifting. Doprowadzimy go do stanu pierwotnego, niezależnie od stanu, w jakim do nas przyjechał.
  • Odnowa części skorodowanych: korozja należy do najczęstszych przyczyn remontów karoserii. Nasz zespół profesjonalnie usunie efekty korozji z Twojego samochodu i zabezpieczy go przed nawrotami problemu.

Na życzenie Klienta, wykonujemy także zmiany tuningowe, zgodnie z Twoim pomysłem.