Jedną z flagowych usług, w jakich specjalizuje się nasza Firma, jest montaż haków holowniczych. Haki samochodowe są niezbędne do holowania lawety lub przyczepy.

Nie wszystkie samochody są w nie oryginalnie wyposażone, a każdy, komu choć raz przytrafiła się nieprzyjemna przygoda na drodze wie, że odholowanie uszkodzonego samochodu jest często jedynym rozwiązaniem. Jest przy tym znacznie tańsze niż skorzystanie z pomocy lawety. Dzięki wyposażeniu się w ten drobny element, nieraz wyciągniesz kogoś z opresji.

Oferujemy szeroki wybór różnego rodzaju haków holowniczych renomowanych firm. Kładziemy nacisk przede wszystkim na spełnienie oczekiwań Klientów, dzięki czemu zawsze wyjeżdżają od nas zadowoleni. Dysponujemy nowoczesnymi stanowiskami do montażu zakupionych haków, montujemy szybko i solidnie. Charakteryzują nas także konkurencyjne ceny, które idą w parze z wysoką jakością obsługi.

W swojej ofercie posiadamy m.in.

  • montaż haków z kulą odkręcaną
  • montaż haków automatycznych i półautomatycznych

Jeśli zastanawiasz się, którą opcję wybrać, odpowiadamy – nie musisz się na tym znać – nasz zespół pracowniczy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy chętnie Ci pomogą.

Dopasują odpowiedni rodzaj haka do Twojego samochodu, Twoich upodobań i możliwości finansowych. Oferujemy również naprawy powypadkowe oraz blacharstwo samochodowe.